Uzdod jautājumu: +371 22840833
Latviešu
Valoda: Latviešu
Uzdod jautājumu: +371 22840833


​DEKORATORI.LV strādā radoši, aizrautīgi mākslinieki ar bagātīgu darba pieredzi un ģeniālām idejām. Mēs profesionāli veicam visa veida dekoratīvās krāsošanas darbus tai skaitā venēcijas apmetumu, betona imitāciju, dažādus mākslinieciskus pludinājumus, sienu gleznojumus, lielformāta grafiti, kā arī grafiskus zīmējumus. Apgleznojam, vecinam, apzeltam arī mēbeles, rāmjus un visa veida interjera priekšmetus.

Mūsu mērķis ir palīdzēt Jums izvelēties piemērotu krāsu jūsu interjerā, kā arī nodrošināt ka jūsu izvēle atbilst jūsu dzīvesveidam, gan individuālajām un emocionālajām vajadzībām. Izstrādājam skices pēc jūsu pasūtījuma sienu gleznojumiem, grafiskiem zīmējumiem un dekoratīvajiem krāsojumiem.

PAVEIKTIE DARBI

Sienu dekoratīvā krāsošana. Esam veikuši dekoratīvās krāsošanas darbus daudzās privātmājās, ofisos un kafejnīcās. Pirms darbu uzsākšanas notiek skiču un paraugu izstrāde un saskaņošana attiecīgi jūsu vēlmēm. Paraugu saskaņošana ar dizaineriem un arhitektiem.

FAKTŪRAS

Venēcijas apmetums, betona imitācija, vecinātas sienas, zeltītas sienas, zelta lapiņas, pludinātas, kodinātas sienas, sienas ar dažāda veida faktūrām, zelta lapiņu klāšana, sienu gleznojumi, grafiski zīmējumi, atspiesti šabloni uz sienām, grafiti zīmējumi, murals, faux finishes.

Grafiskie zīmējumi

Veicam grafisku zīmējumu skiču izveidi un realizāciju uz sienām pēc jūsu vēlmēm. Grafiti zīmējumi, tautiski raksti vai zīmējumi, lielformāta grafiti. Sienu gleznojumi. Griestu gleznojumi. Grafisks teksts. Kino dekorācijas. Televīzijas dekorāciju izstrāde. Grafiskas reklāmas.

Uzzināt darba izmaksas

Obligāts
Obligāts
Obligāts
Obligāts